Jednotlivě

Srnčí vábnička universální

Tyto vábničky tvoří základ výroby naší firmy. Jsou vyráběny výhradně ve tvaru stylizovaných kulových patron, jako hold této zvěři. Jsou laděny na hlas mladé srny, tak důležitý pro úspěšný lov na starého lovného srnce. Jsou konstruovány velmi jednoduše, o čemž se hned přesvědčíte po vytažení „kulky“. Na spodní straně pod jazýčkem hlasového ústrojí je tento hlas označen červenou ryskou. Zasune-li se jazýček s podložkou hlouběji do „kule“ a tím se červená ryska zakryje, vábíte hlasem srnčete. V opačném případě, povytažením za červenou rysku, vábíte hlasem staré srny.
Vábničky přímo naladěné na hlas staré srny a srnčete obsahují pouze naše kazety dárkového balení a srnčí univerzální souprava v koženém pouzdře, která je popsána dále. Tyto vábničky jsou schopny vyloudit i hlas pokládané srny, který bývá vždy úspěšný. Jsou to tedy vábničky univerzální. Hlasu srnčete v nouzi je možno využít i při lovu na černou a škodnou zvěř. Naučte se nejprve vábničku ovládat výdechem do otvoru v místě „roznětky“. Teprve později je možno vábit i sáním prostřednictvím otvoru v kulce, obyčejně tehdy, kdy je zvěř již v bezprostřední blízkosti. K modulaci zvuku se může použít silikonový nástavec.

Zaječí vřeštidlo

Ovládá se silným foukáním do otvoru v místě „roznětky“ stylizovaných kulových nábojů anebo do otvoru v místě „zakroužení“ patrony u nábojů brokových. Zvuk se moduluje silou výdechu a svíráním dlaně. Vzhledem k intenzitě zvuku se vřeštidlem ovládne rozsáhlý prostor honitby. Na Vás bude, abyste klidem, rozvahou a trpělivostí přispěli k úspěšnému lovu.

Myškovačka

Slouží lovu na krátko. Použijte ji na obeznaných spádech škodné i divočáků, dobře slouží v nepřehledném terénu. Ovládá se zásadně sáním a to i prostřednictvím otvoru v „kulce“, nejlépe, je-li vyňata z „patrony“. Drží-li se jen mezi rty, jsou obě ruce volné pro ovládání zbraně. Odpadá tím zbytečný pohyb, který, zvláště při lovu na lišku, bývá hlavní příčinou neúspěchu.

Kachna

Je vyráběna ve třech velikostech brokových nábojů ráže 12, 16 a 20. Ovládá se chácháním za pomoci dlaně a přes otvor v místě „zakroužení patrony“.

Káně, jestřáb, vrána, havran, krkavec, sojka

Dodáváme na objednávku zákazníků jednotlivě

Soupravy

Jarní a zimní souprava

Obsahuje vábničky na škodnou a divoká prasata, zaječí vřeštidlo a myškovačku. Všechny výrobky jsou ve tvaru stylizovaných loveckých patron.

Letní souprava

Obsahuje dvě vábničky v koženém pouzdře, a to vždy vábničku srnčí universální a buď zaječí vřeštidlo nebo myškovačku, dle Vašeho výběru.

Podzimní souprava

Obsahuje dvě vábničky v koženém pouzdře, a to vždy kachnu, a buď zaječí vřeštidlo nebo myškovačku, podle Vaší objednávky.

Universální souprava

Obsahuje vábničky, kterými ovládáte veškerou zvěř ve Vašem revíru. Kožené pouzdro obsahuje vždy tři vábničky:

 1. klasická universální souprava
  • srnčí vábničku universální
  • zaječí vřeštidlo
  • myškovačku
 2. podzimní universální souprava
  • kachnu
  • zaječí vřeštidlo
  • myškovačku
 3. srnčí universální souprava
  • tři základní srnčí vábničky naladěné na hlasy staré a mladé srny a srnčete

Kazety

V lovecké výbavě myslivců, a to nejen těch nejnáročnějších, by neměly chybět naše kazety, vyložené velurem a obsahující kombinace všech již popsaných vábniček. Jsou také vhodným dárkem při nejrůzějších příležitostech.

Malá kazeta dárkového balení

Obsahuje čtyři vábničky:

 1. klasická souprava – tři základní srnčí vábničky naladěné na hlas staré srny, mladé srny a srnčete. Hlas staré srny je na podložce hlasového ústrojí pod jazýčkem označen modrou ryskou, hlas srnčete zelenou ryskou a hlas mladé srny opět červenou. Tím jsou pro myslivce velmi cenné. Dále obsahuje zaječí vřeštidlo, či myškovačku, dle objednávky.
 2. kombinovaná souprava – univerzální vábničku srnčí, kachnu, zaječí vřeštidlo a myškovačku. Jsou nejžádanější.

Velká kazeta dárkového balení

Obsahuje šest vábniček – tři základní srnčí vábničky již výše popsané u malé kazety a stejně značené, dále kachnu, zaječí vřeštidlo a myškovačku. Najdete v ní tedy všechny vábničky, které jsou potřebné k ovládnutí zvěře v našich běžných revírech.

Ceník

Universální srnčí vábnička400,- Kč
Zaječí vřeštidlo400,- Kč
Myškovačka350,- Kč
Vábnička na kachnu400,- Kč
Jarní a zimní souprava
Prodáváno v koženém pouzdře, obsahuje 2 vábničky: zaječí vřeštidlo a myškovačku
800,- Kč
Letní souprava
Prodáváno v koženém pouzdře, obsahuje 2 vábničky: srnčí universální a zaječí vřeštidlo či myškovačku, dle objednávky
S vřeštidlem
s myškovačkou
850,- Kč
800,- Kč
Podzimní souprava
Prodáváno v koženém pouzdře, obsahuje 2 vábničky: kachnu a zaječí vřeštidlo či myškovačku, dle objednávky
S vřeštidlem
s myškovačkou
850,- Kč
800,- Kč
Universální souprava
Prodáváno v koženém pouzdře, obsahuje 3 vábničky: vždy zaječí vřeštidlo a myškovačku a k tomu srnčí vábničku nebo kachnu, dle objednávky
1 300,- Kč
Malá kazeta dárkového balení
Obsahuje 4 vábničky a jsou k dispozici dvě kombinace:
– 3 srnčí vábničky – hlas mladé srny, staré srny a srnčete a zaječí vřeštidlo či myškovačka, dle obj.
– srnčí universální vábnička, kachna, zaječí vřeštidlo a myškovačka
1 750,- Kč
Velká kazeta dárkového balení
Obsahuje 6 vábniček: mladou srnu, starou srnu srnče, kachnu, zaječí vřeštidlo a myškovačku
2 500,- Kč
Řevnice na silkudle délky rohu – toulce
Vábnička na silku bez toulce, vhodná pro majitele řevnice na jelena600,- Kč